Angelina Jolie w zaskakujących słowach o byłym partnerze


jolie-pittAngelina Jolie (41) wciąż przebywa w Kambodży, gdzie promuje swój najnowszy film wyprodukowany dla sieci Netflix: First They Killed My Father. Aktorce w Azji towarzyszy szóstka jej dzieci – Shiloh, Maddox, Pax, Zahara, Vivienne i Knox. Przy okazji rozmaitych wizyt, pokazów prasowych, konferencji i spotkań z przedstawicielami mediów, Angelina musi odpowiadać na różne pytania. Również te związane z rozwodem.
Jak wiadomo, Brad Pitt i Jolie rozstali się pod koniec zeszłego roku, a ich oficjalny rozwód zostanie orzeczony wkrótce. Angelina, która dotąd w ogóle nie komentowała sprawy, właśnie udzieliła już drugiego ważnego wywiadu. Tym razem wypowiedziała się nie tylko o swojej rodzinie, ale też o samym Bradzie. Co powiedziała Angelina dziennikarzowi telewizji GMA?
Dziennikarz najpierw wypytał aktorkę o prace nad filmem First They Killed My Father. Jolie opowiadała m.in. o zaangażowaniu swojego najstarszego syna, Maddoxa, w powstawanie filmu. Chłopiec pochodzi z Kambodży. Potem oczywiście dziennikarz nawiązał do rozwodu Angeliny i Brada.
– Wiemy, że Twoja rodzina przechodzi teraz bardzo trudny okres. We wrześniu wystąpiłaś o rozwód z Bradem Pittem, tłumacząc, że robisz tak dla dobra rodziny. Czy teraz Twoja rodzina ma się lepiej?
Skupiamy się na uzdrowieniu naszej sytuacji. I tak się stanie. Na pewno wyjdziemy z tego silniejsi.
– W przeszłości często opisywałaś Brada jako „wspaniałego ojca”. Wciąż tak uważasz?
Oczywiście. Absolutnie. My na zawsze będziemy rodziną. Zawsze.
Wcześniej Angelina niemal rozpłakała się podczas wywiadu dla BBC, kiedy opowiadała o tym, jak jej rodzina walczy o przetrwanie. Mówiła jednak o „rodzinie”. Nowa wypowiedź Jolie, poświęcona wyłącznie jej mężowi, jest o tyle zaskakująca, że podobno Jolie rozstała się z Pittem właśnie dlatego, że niewłaściwie traktował dzieci. Podobno doszło do poważnej sprzeczki na pokładzie samolotu, kiedy to Brad miał uderzyć Maddoxa. Tak przynajmniej donosiły media. Rzekomo Angelina oskarżyła też Pitta o nadużywanie alkoholu i narkotyków. Jednak śledztwo, jakie przeprowadzono, wykluczyło wszystkie zarzuty. Czy powyższe słowa Angeliny Jolie są dowodem na to, że odcina się ona od wszelkich plotek…? A może po prostu para w końcu doszła do porozumienia? Niestety, Jolie nie powiedziała, że rozwodu nie będzie… A więc sądowa batalia Jolie i Pitta o prawa do opieki nad szóstką dzieci jest wciąż przed nami.
Przypomnijmy, że w Kambodży Angelina pokazała swój nowy film First They Killed My Father. Na galowej premierze obecna była m.in. królewska para Kambodży. W pierwszym rzędzie siedziały też wszystkie dzieci Jolie i Brada. Pitta natomiast na wydarzeniu zabrakło. Czy Angelina i Brad razem bądź osobno pojawią się na oscarowej gali, która odbędzie się już w niedzielę, 26 lutego? Wkrótce się przekonamy.
źródło: gala.pl
Biografia Angeliny
Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, ambasador dobrej woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.
Choć na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie Szukając wyjścia, prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od niskobudżetowej produkcji pt. Cyborg 2: Szklany cień (1993). Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Kate Libby w Hakerach (1995). Następnie wystąpiła w docenionym przez krytyków filmie biograficznym George Wallace (1997) oraz w obrazie pt. Gia (1999). W roku 2000 Jolie otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie Przerwana lekcja muzyki (1999). Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli bohaterki popularnej serii gier komputerowych Lary Croft w filmie Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood[1]. Jej największym sukcesem komercyjnym był udział w komedii sensacyjnej Mr. & Mrs. Smith (2005), a także w filmie animowanym pt. Kung Fu Panda (2008)[2]. W 2003 roku zagrała w teledysku do piosenki Did my Time zespołu Korn.
Po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Jolie związała się z aktorem Bradem Pittem[3], z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę). Aktywnie angażuje się w działalność humanitarną na całym świecie, szczególnie w pomoc uchodźcom w ramach ONZ.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Brada
Brad Pitt, właściwie William Bradley Pitt[1] (ur. 18 grudnia 1963[2] w Shawnee[3]) – amerykański aktor i producent filmowy[4].
Przyszedł na świat w rodzinie baptystów jako najstarszy syn kierownika firmy transportu ciężarowego Williama A. Pitta i szkolnej pedagog Jane Etty Hillhouse[5]. Ma rodzeństwo – brata Douga i siostrę Julie Neal. Dzieciństwo spędził w Springfield w Missouri. W 1982 ukończył szkołę średnią Kickapoo High School w Springfield. W latach 1982-86 studiował dziennikarstwo ze specjalizacją w reklamie w Missouri School of Journalism przy University of Missouri-Columbia, lecz w 1986, tuż przed zakończeniem studiów, zdecydował się wyjechać do Hollywood.
Miał studiować reklamę i grafikę w Art Center College of Design w Pasadenie, jednak ostatecznie przez sześć lat uczył się aktorstwa pod opieką Roya Londona. W międzyczasie podjął pracę jako kierowca, a także ubrany w kostium wielkiego kurczaka reklamował sieć restauracji El Pollo Loco[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz