Angelina Jolie i Brad Pitt planują cztery wesela?


jolie-pittAngelina Jolie i Brad Pitt zaręczyli się w 2012 roku po 7 latach związku i od tego czasu w zagranicznych mediach nieustannie pojawiają się nowe informacje na temat ich ślubu. Plotkowano już, że gwiazdorzy wezmą ślub latem 2012 roku lub w maju 2013 roku. Nie zabrakło też doniesień o rzekomym sekretnym ślubie.

Tym razem media informują, że Angelina Jolie i Brad Pitt planują aż cztery wesela. Pierwsze z nich miałoby się odbyć w Australii, a ostatnie we francuskiej posiadłości pary. Skąd takie przypuszczenia? Otóż, 18 grudnia Brad będzie obchodzić swoje 50. urodziny i według informatorów “Daily Star” będzie to idealny moment na ślub.

Ponadto, Angelina Jolie obecnie przebywa w Australii, gdzie reżyseruje swój nowym film “Unbroken”. Ponoć Brad ma odwiedzić swoją ukochaną, by razem z nią świętować urodziny.

– Ich pierwsze wesele odbędzie się w Ayers Rock w Australii z okazji 50. urodzin Brada. Angelina marzy o ceremonii w stylu Aborygenów o wschodzie słońca – powiedział informator “Daily Star”.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 80 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.