Aneta Zając ma nowego partnera?


aneta zajacAneta Zając ma nowego chłopaka? Wszystko na to wskazuje! Aktorka znana głównie z serialu Polsatu „Pierwsza miłość” przez ostatnie lata była głównie singielką. Wygląda jednak na to, że ten etap życia ma już za sobą. O nowym partnerze aktorka poinformowała przy okazji ostatniego Dnia Kobiet. Jak dużo wówczas o nim zdradziła? Zobaczcie!

W Dniu Kobiet, 8 marca 2018, Zając opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie dużego bukietu kwiatów. Naręcze tulipanów szybko zwróciło uwagę jej instagramowych fanów. Ci zaczęli pytać, od kogo ten bukiet. W końcu okazało się, że kwiaty wręczył Anecie jej nowy partner. Kim jest zatem nowy chłopak aktorki, którego stać było na tak piękny i romantyczny gest?

Magazyn Party ustalił, że nowy chłopak Zając pochodzi z Trójmiasta i nie jest związany z biznesem rozrywkowym. Może wybór partnera spoza branży spowoduje, że teraz Anecie uda się zbudować długotrwały i szczęśliwy związek. W końcu Mikołaj Krawczyk, z którym ma dwóch synów, już w zeszłym roku zdążył wziąć ślub z Sylwią Juszczak.

Liczymy, że aktorka znalazła szczęście, którego długo nikt i nic nie zmąci…


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Anecie

Aneta Zając (ur. 19 kwietnia 1982 w Warszawie) – polska aktorka.

Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie fortepianu[1]. Uczęszczała do XLIV LO w Warszawie[2] i wówczas w Teatrze Buffo uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego[3]. W 2006 ukończyła studia w PWSFTviT w Łodzi, na które dostała się za drugim podejściem[3].

W telewizji debiutowała jako jedna z solistek Fasolek, a jako aktorka w serialu TVP2 Na dobre i na złe (2000–2001)[3]. W telenoweli Plebania, przez dwa lata grała postać Anety Kurowskiej[3]. Od 2004 gra główną rolę w serialu Pierwsza miłość[2]. W 2006 zagrała w sztuce Przyjazne dusze we wrocławskim Teatrze Komedia[1].

W 2008 brała udział w III edycji programu Jak oni śpiewają. Zajęła 5. miejsce spośród 13 uczestników[4].

Kilka słów z Wikipedii o Dniu Kobiet

Dzień Kobiet – coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Pierwszy dzień kobiet obchodzony był 28 lutego 1909[1], ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki[1] po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku[2].
Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich życzenia[3].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 24 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *