Aneta Sablik i Kevin Zûber wzięli ślub


Kandydująca do polskich preselekcji do Eurowizji Aneta Sablik, laureatka niemieckiego „Idola” (2014), wzięła ślub.
Pochodząca z Bielska-Białej Sablik w maju 2014 r. wygrała 11. edycję programu „Deutschland Sucht Den Superstar”, produkowanym na licencji „Idola”. W finale zdobyła prawie 60 proc. głosów.
Błyskawicznie po zakończeniu programu powstała debiutancka płyta Anety zatytułowana „The One”. Polka na nagranie wokali miała raptem kilka dni.
„Ona jest całkowicie crazy, jak ja. Są ballady, są szybkie piosenki, w rytmie dance… Taki jak mam nastrój, taka jest ta płyta” – mówiła o swoim pierwszym wydawnictwie.
Album w Niemczech dotarł do 11. miejsca listy bestsellerów.
W 2016 roku Aneta wystąpiła w niemieckim programie „Dance Dance Dance”, w którym dotarła do finału, ostatecznie zajmując 2. miejsce.
Teraz 28-letnia wokalistka próbuje swoich sił w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Do eliminacji zgłosiła się z piosenką zatytułowaną „Ulalala”.
„’Ulalala’ jest to utwór o tym aby być szczęśliwym, miłość powoduje szczęście i dzięki niej można przenosić góry” – czytamy w opisie piosenki.
Autorami utworu są Kevin Zûber, Maciej Puchalski (muzyka) oraz Aneta Sablik i Heavym Gates (tekst).
Wykonawców zakwalifikowanych do koncertu preselekcji mamy poznać do 27 stycznia. Polski reprezentant zostanie wybrany 11 lutego głosami widzów TVP i profesjonalnego jury.
To właśnie poznany w Niemczech producent Kevin Zûber jest partnerem Sablik. Od 12 stycznia (dzień urodzin wokalistki) jest już mężem Anety.
Zobacz wideo ze ślubu Anety i Kevina

źródło: muzyka.interia.pl
tagi: wyszła za mąż
Biografia Anety
Aneta Sablik (ur. 12 stycznia 1989 w Bielsku-Białej) – polska piosenkarka.
Aneta Sablik urodziła się i dorastała w Bielsku-Białej wraz z młodszym bratem – Mateuszem[1][2]. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 18, a następnie do gimnazjum i liceum artystycznego im. Stanisława Wyspiańskiego w Bielsku-Białej[3]. Dalszą naukę zamierzała kontynuować w Krakowie, chcąc rozpocząć studia aktorskie na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, na które ostatecznie się nie dostała[4]. Za namową rodziców podjęła zatem studia na wydziale dziennikarstwa i kulturoznawstwa na Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej[5][2]. W 2012 roku wyjechała do Niemiec, a tam zaczęła współpracę z niemieckim muzykiem – Kevinem Zuberem[6], z którym później się zaręczyła[7].
W 2013 roku zgłosiła się do udziału w 11. edycji niemieckiej wersji programu Idol, realizowanego w Niemczech pod nazwą Deutschland sucht den Superstar[8]. Sablik pomyślnie przeszła rundę castingową, podczas której producenci talent show złamali dla niej regulamin, bowiem w programie mogły brać udział wyłącznie osoby znające język niemiecki, którego to piosenkarka nie znała na tym etapie programu[9][10]. Wokalistce udało się dotrzeć do finału, zorganizowanego 3 maja 2014, gdzie m.in. zaprezentowała swój pierwszy singel pod tytułem „The One”. Ostatecznie Sablik została zwyciężczynią programu, zdobywając 57,9% wszystkich głosów[11]. Jako nagrodę otrzymała 500 tysięcy euro, samochód i kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music[12].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz