Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop wzięli ślub


Soltysik-CzopNiecały rok temu Patrycja Czop, dziewczyna Andrzeja Sołtysika, byłego prezentera Dzień Dobry TVN, zdradziła ich sekret. Para od dawna starała się o dziecko. W końcu im się udało, i to jeszcze przed zaplanowanym ślubem.
Dzisiaj Sołtysik i jego dziewczyna wzięli cywilny ślub w krakowskim hotelu Radisson. Po jej zakończeniu para wraz z gośćmi i fotografami udała się na Planty, żeby pozować do ślubnych zdjęć. Po sesji zaplanowano huczne wesele, na które goście wrócą do hotelu.
Panna młoda założyła prostą, białą suknię. Wśród zaproszonych gości pojawili się Piotr „Olivier” Janiak z żoną Karoliną Janiak-Malinowską oraz Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru z żoną.
Nowożeńcom Gratulujemy.
Soltysik-Czop-slub
źródło: pudelek.pl
Biografia Andrzeja
Andrzej Sołtysik (ur. 6 października 1966 w Sułoszowej) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca, prezenter telewizji TVN, były rzecznik prasowy tej stacji.
Studiował filmoznawstwo. W 1990 roku podjął pracę jako reporter w dziale informacji radia RMF FM. W tym radiu prowadził m.in. swój pierwszy program o tematyce filmowej – Świat filmu według Andrzeja Sołtysika.
Po pracy w radiu trafił do TVP Kraków, gdzie zajmował się magazynem filmowym Tylko dla orłów. Później, w telewizji Polsat, był prezenterem programu Telepuzzle. Jesienią 1997 trafił do powstającej telewizji Mariusza Waltera – TVN. Popularność przyniosło mu prowadzenie (wraz z Martyną Wojciechowską) drugiej i trzeciej edycji programu Big Brother. Był gospodarzem programu Multikino w TVN24. Od 2002 do 2007 był rzecznikiem grupy TVN. Na tym stanowisku zastąpił go Karol Smoląg. Od września 2007 do grudnia 2012 razem z Magdą Mołek prowadził w weekendy poranny program Dzień Dobry TVN.
27 stycznia 2008 roku w programie Dzień Dobry TVN, w trakcie rozmowy na temat powrotu do szkoły po wielu latach przerwy, oświadczył, że nigdy nie ukończył studiów.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz