Andrzej Sołtysik i jego żona: jak się poznali?


Soltysik-CzopAndrzej Sołtysik zaledwie dwa lata temu wziął ślub. Wywołał on nie lada poruszenie w mediach. Jego żoną jest młodsza o 23 lata aktorka Patrycja Czop. Co więcej, ukochana Sołtysika szła do ślubu z zaokrąglonym brzuszkiem. Wielu nie dawało im szansy. Dziś patrząc na zdjęcia pary nikt nie ma wątpliwości, że zakochani w pełni cieszą się wspólnym czasem.

Sołtysik i Czop rzadko goszczą na branżowych imprezach. Unikają rozgłosu, a swoje życie prywatne starają się zachować dla siebie. Andrzej jest dziennikarzem związanym ze stacją TVN , był m.in. rzecznikiem stacji.

Od jakiegoś czasu prowadzi „Bagaż osobisty” w stacji TTV. Jego ukochana skupia się przede wszystkim na wychowywaniu ich synka, Stanisława. Jak się poznali? Patrycję, wówczas jeszcze studentkę religioznawstwa, Sołtysik poznał 5 lat temu. Podobno wpadli na siebie w krakowskim kinie. On podobno zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Co prawda para bardzo dba o prywatność swojej rodziny, jednak dzięki Instagramowi mamy okazję podejrzeć zdjęcia, na którym zakochani chętnie dzielą się wspólnymi fotografiami. Instagram żony Andrzeja pokazuje dziennikarza od całkiem innej strony! Sołtysik prezentuje się nam jako cudowny, ciepły, kochający mąż i ojciec.
źródło: gala.pl

Biografia Andrzeja

Andrzej Sołtysik (ur. 6 października 1966 w Sułoszowej) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca, prezenter telewizji TVN, były rzecznik prasowy tej stacji.

Studiował filmoznawstwo. W 1990 roku podjął pracę jako reporter w dziale informacji radia RMF FM. W tym radiu prowadził m.in. swój pierwszy program o tematyce filmowej – Świat filmu według Andrzeja Sołtysika.

Po pracy w radiu trafił do TVP Kraków, gdzie zajmował się magazynem filmowym Tylko dla orłów. Później, w telewizji Polsat, był prezenterem programu Telepuzzle. Jesienią 1997 trafił do powstającej telewizji Mariusza Waltera – TVN. Popularność przyniosło mu prowadzenie (wraz z Martyną Wojciechowską) drugiej i trzeciej edycji programu Big Brother. Był gospodarzem programu Multikino w TVN24. Od 2002 do 2007 był rzecznikiem grupy TVN. Na tym stanowisku zastąpił go Karol Smoląg. Od września 2007 do grudnia 2012 razem z Magdą Mołek prowadził w weekendy poranny program Dzień Dobry TVN.

27 stycznia 2008 roku w programie Dzień Dobry TVN, w trakcie rozmowy na temat powrotu do szkoły po wielu latach przerwy, oświadczył, że nigdy nie ukończył studiów.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 893 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *