Andrzej Młynarczyk i Eliza Ziemińska zaręczyli się


Mlynarczyk i ZieminskaOstatnio Andrzej Młynarczyk pojawił się w studiu „Pytania na śniadanie”. Ni z tego, ni z owego prowadząca, Marzena Rogalska, zapytała aktora o to, czy jest zaręczony, a on oznajmił, że tak! Okazuje się, że Andrzej kilka miesięcy temu, zaręczył się. Do telewizji śniadaniowej trafił, by opowiedzieć o zupełnie innych zaręczynach, dotyczących jego serialowego bohatera, tymczasem wszyscy skupili się na życiu prywatnym serialowego gwiazdora.
36-letni aktor od 2007 roku gra w „M jak miłość”. Od 9 lat wciela się w postać Tomka Chodakowskiego. To właśnie on od jakiegoś czasu zakochany jest w Joannie granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Para nie decydowała się na ślub, ale w podjęciu decyzji o zadaniu kluczowego pytania, miał pomóc mężczyźnie syn.
W życiu prywatnym zaręczynowa historia Młynarczyka miała zupełnie inne tło. Jakie?
– Słuchajcie, było tradycyjnie. Zawsze wiedziałem, jak to będzie. Myśmy poznali się w kościele. Zobaczyłem ją z daleka.. – wyznał aktor, który pytanie o to, czy dziewczyna zostanie jego żoną zadał również w kościele.
Zależało mu na tym, aby zaręczyć się w miejscu, gdzie spotkał ukochaną i gdzie się w niej zakochał od pierwszego wejrzenia. Romantycznie? Jak widać, życie pisze scenariusze nie mniej ciekawe od tych serialowych.
Młynarczyk spotyka się z Elizą już od ponad dwóch lat. To najwyższy czas na ślub?
Młynarczyk okazał się nie tylko mężczyzną romantycznym, ale i bardzo tajemniczym. O swoich planach małżeńskich nie pisnął słówka nawet koleżance z planu, Basi Kurdej-Szatan. Aktorka była zaskoczona wyznaniem swojego serialowego partnera.
Kammel i Rogalska natychmiast chcieli dowiedzieć się, kim jest narzeczona Andrzeja. Czy również jest aktorką?
– Eliza, moja ukochana Eliza, jest spoza branży. Pracuje jako projektant, jest architektem. Ale również jest dziennikarzem. Eliza ma wiele wspaniałych talentów – stwierdził Młynarczyk.
– Zaskoczyliście mnie. Jestem skryty i nie mówię o tych rzeczach. Staram się zachować intymność – dodał. A jednak co nieco o swoich zaręczynach i dziewczynie zdradził.
Nieco więcej można dowiedzieć się z jej facebookowego profilu. Eliza Ziemińska projektuje wnętrza, studiowała w Sztokholmie. Publikuje swoje artykuły o urządzaniu wnętrz w magazynie „Design Alive”.
Na salonach u boku Młynarczyka pojawia się rzadko. Po raz pierwszy razem tę dwójkę można było spotkać na czerwonym dywanie zaledwie trzy miesiące temu. Zakochani byli już wówczas zaręczeni. Wcześniej, w sierpniu 2015, paparazzi przyłapali ich w salonie jubilerskim na oglądaniu pierścionków.
Narzeczona Młynarczyka może być dumna ze swojego życiowego partnera. To lubiany aktor, który na dodatek świetnie wygląda. W pełnej krasie można było go oglądać w programie „Celebrity Splash”.
Ciekawe, czy dziewczyna pasuje do opisu kobiety idealnej, o której kiedyś wspominał aktor:
– Musi być trochę uśmiechnięta, trochę zwariowana, jak ja, dobra i tolerancyjna. I powinna wiedzieć, że ja bardzo lubię jeść, więc gdyby umiała gotować, byłoby idealnie.
źródło: gwiazdy.wp.pl

Dodaj komentarz