Andrzej Deskur dostanie rozwód?


Na zdjęciu Deskur i Tomiła
Andrzej Deskur i TomilaAndrzej Deskur (44 l.) bardzo na to czekał. Niedługo spełnią się jego największe marzenia. Sprawa rozwodowa ruszyła z miejsca, więc odzyska wolność i oświadczy się tej, którą kocha. Wreszcie będzie mógł po raz drugi wziąć ślub!
Na tę chwilę czekał od kilku lat. Andrzej Deskur właśnie złożył w warszawskim sądzie pozew o rozwód.
Reklama

– Porozumiał się wreszcie z żoną, co do spłaty ich wspólnego kredytu we frankach szwajcarskich, który zaciągnęli dziesięć lat temu, gdy kupowali dom. Będą oboje spłacać go solidarnie, więc nic nie stoi już na przeszkodzie, żeby się rozwiedli – zdradza „Na Żywo” znajoma aktora.

Andrzej i Beata poznali się na studiach w krakowskiej Akademii Teatralnej. Wkrótce po ślubie na świat przyszła ich córka Helena (18 l.), a potem Antonina (14 l.). Kilka lat temu dopadł ich jednak kryzys. Wtedy to Beata zauroczyła się pewnym operatorem. Andrzej zaś uniósł się honorem i zostawił jej dom, w którym mieszkała razem z córkami, a sam wynajął mieszkanie.

Po pewnym czasie i do niego szczęście się uśmiechnęło – zakochał się z wzajemnością w Tomile Łojewskiej, doktorantce w Instytucie Chemii Polskiej Akademii Nauk. W zeszłym roku para ogłosiła, że spodziewa się narodzin córeczki. Kilka miesięcy temu zostali rodzicami Hani. Ale wciąż do szczęścia brakowało im legalizacji związku. Przełom nastąpił dopiero, gdy Beata i Andrzej ustalili zasady spłaty pożyczki.

– To było możliwe pewnie dlatego, że teraz oboje lepiej zarabiają. Beata zaczęła pisać scenariusze i dołączyła jako scenarzystka m.in. do ekipy „Ojca Mateusza”. A Andrzej lada moment wchodzi na plan drugiej części serialu „Singielka”, w którym dostał dużą rolę – mówi informatorka tygodnika.

Małżonkowie ustalili także pozostałe szczegóły rozwodu po to, by został on orzeczony już na pierwszej rozprawie. Zaoszczędzą w ten sposób na honorariach dla prawników. A gdy Andrzej odzyska wolność, planuje oświadczyć się Tomile.

– Marzy, by matka jego najmłodszego dziecka została w końcu jego żoną – zdradza znajoma aktora.
źródło: pomponik.pl

Biografia Andrzeja

Andrzej Deskur (ur. 28 maja 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i serialowy.

Urodził się w Warszawie, lecz kilka miesięcy później zamieszkał w Krakowie. W 1997 ukończył PWST w Krakowie, później grywał przeważnie na scenie Teatru Ludowego. W 2006 roku przeprowadził się znów do Warszawy wraz z żoną i dwiema córkami. Zaczął wtedy grać w serialach telewizyjnych, co przyniosło mu pewną rozpoznawalność.

Występował na scenach krakowskich (Teatr Ludowy), warszawskich (m.in. Polonia, Bajka, Capitol) oraz francuskich (Comédie-Française). Grał w wielu filmach (m.in. Ryś, D.I.L) oraz serialach telewizyjnych (np. Na Wspólnej – jako Piotr Mierzejewski, Majka – jako Wiktor Olszewski, Galeria – jako Jerzy Kossowski).

Od 7 marca 2009 r. brał udział w piątej edycji programu telewizyjnego Jak Oni Śpiewają, gdzie zajął ostatnie miejsce.

Od 5 września do 10 października 2010 brał udział w XII edycji Tańca z Gwiazdami[1]. Odpadł w szóstym odcinku, zajmując ostatecznie 9. miejsce. Jego partnerką taneczną była Katarzyna Krupa.

Wnuk (po matce) prof. Stefana Swieżawskiego, bratanek kardynała Andrzeja Deskura[2].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *