Amy Schumer i Chris Fischer wzięli ślub


Amy Schumer (36 l.) i jej ukochany pobrali się w dniu zakochanych! Aktorka, którą mogliśmy oglądać m.in. w filmach „Wykolejona” czy „Babskie wakacje” od kilku miesięcy była widywana u boku znanego kucharza Chrisa Fischera.

Para jednak dopiero kilka dni temu oficjalnie potwierdziła, że są razem.

Schumer zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ich namiętny pocałunek.

Teraz dowiadujemy się, że para właśnie się pobrała!

Według zagranicznych mediów, Amy i jej partner powiedzieli sobie tak 14 lutego.

Uroczystość, w której uczestniczyło ok. 80 osób, w tym takie gwiazdy jak Jennifer Lawrence czy Jennifer Aniston, odbyła się w wynajętej rezydencji w Malibu.

Nowożeńcom Gratulujemy!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: wyszła za mąż, jego żona

Kilka słów z Wikipedii o Amy

Amy Beth Schumer (ur. 1 czerwca 1981 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka komediowa specjalizującą się w stand-upie, scenarzystka i producentka.

Jest pomysłodawczynią, współproducentką, współscenarzystką oraz główną gwiazdą komediowego serialu skeczowego Inside Amy Schumer, emitowanego na Comedy Central od 2013 roku. Seria zdobyła nagrodę Peabody, a Schumer była nominowana do pięciu Primetime Emmy za pracę na planie serialu, zdobywając wyróżnienie dla Wybitnego Dowolnego Serialu Skeczowego w 2015 roku. Zagrała główną rolę i napisała scenariusz do komedii romantycznej Wykolejona (ang. Trainwreck, 2015), za którą zdobyła nominację za Najlepszy Scenariusz Oryginalny do nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów (WGA) oraz nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepsza Aktorka w Filmie Komediowym lub Musicalu[1].
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *