Amanda Bynes wróciła do byłego chłopaka i jest w ciąży

Amerykańska aktorka, Amanda Bynes (33 l.) przechodzi obecnie mocne zawirowania w swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że gwiazda obecnie jest w ciąży z partnerem Paulem Michaelem, z którym niedawno się rozstała, ale już zdążyła do niego wrócić…
Aktorka znana z amerykańskich filmów dla nastolatków, niegdyś była młodą nadzieją Hollywood.
Szybko okazało się jednak, że jej rozwijająca się kariera, to dla niej zbyt duże obciążenie psychiczne i gwiazdka wycofała się z show-biznesu.
Amanda trafiła do szpitala psychiatrycznego, a gdy zakończyła tam leczenie, oświadczyła, że jest gotowa, by wyjść za mąż. Gdy wyszła ze szpitala dodatkowo zmieniła się wprost nie do poznania. Amanda nieco przytyła, zmieniła kolor włosów i zrobiła sobie tatuaż na twarzy.
Narzeczonym celebrytki okazał się mężczyzna poznany w trakcie leczenia. Celebrytka chwaliła się wtedy pierścionkiem zaręczynowym za całe 49 dolarów.
Wspólna idylla jednak nie trwała długo i kilka dni temu Amanda ogłosiła, że już nie jest ze swoim wybrankiem, usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z portali społecznościowych.
Kiedy wszyscy myśleli, że to już koniec, nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji… Okazało się, że Amanda zmieniła zdanie i wróciła do narzeczonego.
Przy okazji wydało się, że była aktorka jest w ciąży. Na dowód wszystkiego Paul pokazał ich wspólne zdjęcie oraz zapis z USG.
Trzeba przyznać, że za gwiazdką trudno nadążyć.

źródło: Pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Amandzie
Amanda Laura Bynes (ur. 3 kwietnia 1986 w Thousand Oaks) − amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa.
W wieku 7 lat wzięła udział w reklamie cukierków Nestlé Buncha Crunch[4]. Występowała w musicalach Annie, Tajemniczy ogród, The Music Man i Dźwięki muzyki[5].
Brała udział w obozie komediowym Laugh Factory w Los Angeles pod okiem Arsenia Halla i Richarda Pryora[2] i został zauważona przez producenta Nickelodeon, zanim został obsadzony przez sieć[6]. Stała się rozpoznawalna dzięki różnym rolom serii skeczy All That, przez sezony od trzeciego do szóstego (1996–2000). Później została stałym uczestnikiem w teleturnieju dla dzieci Figure It Out (1997–1999). W wieku 13 lat została prowadzącą własnego programu Szał na Amandę (The Amanda Show), który w Stanach Zjednoczonych cieszył się olbrzymią popularnością. W późniejszych latach zagrała wiele ról w filmach komediowych oraz serialach. Szerszej widowni dała się poznać w komedii romantycznej Ona to on, w którym zagrała główną rolę. W Polsce popularność zdobyła, grając niesforną siostrę w serialu Siostrzyczki, emitowanym przez telewizję TVN 7.
W 2007 uruchomiła linię odzieżową Dear ze sprzedawcą Steve & Barry’s, ale bankructwo sieci zmusiło przedsięwzięcie do zaprzestania działalności w kolejnym roku. W lutym 2010, w wieku 23 lat znalazła się na okładce magazynu „Maxim”[2]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz