Alicia Silverstone i jej mąż chcą się rozwieść?


Małżeństwo Alicii Silverstone (41 l.) przejdzie niebawem do historii? Aktorka, która stała się rozpoznawalna wiele lat temu dzięki udziałowi w teledyskach zespołu Aerosmith do piosenek „Crazy”, „Cryin” oraz „Amazing”, dotąd miała udane życie rodzinne.

W 2005 roku, po siedmiu latach związku, wyszła za mąż za muzyka Christophera Jareckiego.

W 2011 roku para doczekała się synka, Beara.

Teraz, właśnie poinformowała, że zamierzają się rozwieść!

„Wciąż bardzo się kochają i szanują, a także pozostają bliskimi przyjaciółmi, jednak doszli do wniosku, że chcą pójść osobnymi ścieżkami” – poinformowała agentka aktorki na łamach „E!News”.

„Zrobią wszystko, by ich synek jak najmniej odczuł ich rozstanie” – dodała.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Alici

Alicia Silverstone (ur. 4 października 1976 w San Francisco) – amerykańska aktorka. Po raz pierwszy stała się szerzej znana po zagraniu w wideoklipie do utworu Cryin zespołu Aerosmith. Później występowała w wielu hollywoodzkich filmach.

Uczęszczała do szkoły w Beverly Hills i już w tym czasie występowała jako modelka i brała udział w reklamach. Wkrótce potem zdobyła rolę wyśnionej dziewczyny w serialu telewizyjnym Cudowne lata. W 1993 roku zagrała główną rolę w filmie Zauroczenie, gdzie grała rolę dziewczyny, która postanawia uwieść starszego mężczyznę, po tym jak jej młodzieńcza miłość kończy się fiaskiem. Za tę rolę zdobyła 2 nagrody MTV Movie Awards 1994.

Silverstone występowała w wielu filmach telewizyjnych i kinowych, głównie komediach, ale też poradziła sobie z rolą w filmie Stracone zachody miłości według Szekspira. Zajęła się również pracą producencką w telewizji i w filmach kinowych.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 61 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *