Aleksandra i Michał Żebrowscy niedługo zostaną po raz trzeci rodzicami


Para do tej pory nie zdradziła płci ich kolejnej pociechy, jednak fani domyślają się, że aktor i jego żona ponownie spodziewają się narodzin syna. Ma to sugerować zdjęcie, które na swoim Instagramie opublikowała 33-latka.
O trzeciej ciąży Aleksandry Żebrowskiej dowiedzieliśmy się na początku marca, kiedy żona dyrektora Teatru 6. Piętro opublikowała na Instagrmie dość zabawne zdjęcie kanapek z musztardą, obok których leżą ogórki kiszone z podpisem #pregnancyannouncement (ang. ciążowe ogłoszenie). Mimo że Ola nie oznajmiła wprost, że spodziewa się narodzin trzeciego dziecka, to pod postem pojawiło wiele komentarzy gwiazd, które od razu zaczęły składać Żebrowskiej gratulacje. W następnych tygodniach 33-latka rozwiała wszelkie wątpliwości, dodając kolejne fotografie, na których widać już lekko zaokrąglony brzuszek. W sobotę na jej profilu na popularnym portalu społecznościowym pojawił się nowy post, wzbudzający ogromne poruszenie wśród fanów. Internauci podejrzewają, że poprzez opublikowane zdjęcie, ukochana Michała Żebrowskiego zdradziła płeć ich trzeciej pociechy.
Fani w komentarzach zgodnie stwierdzili, że Ola Żebrowska w ciąży prezentuje się bardzo kwitnąco. Internautów zainteresował jednak nie tylko ciążowy brzuszek żony Michała Żebrowskiego, ale także ogólne przesłanie zdjęcia.
– Klasycznie po męsku – tak opublikowaną fotografię podpisała Aleksandra, na której widzimy ją, jak siedzi w typowo męskiej pozycji z rozłożonymi nogami. Dlatego pod postem pojawiło się również wiele pytań, czy poprzez dodane zdjęcie 33-latka chciała zasugerować, że już niebawem na świat przyjdzie jej trzeci syn. Ani Ola, ani Michał nie odnieśli się do spekulacji internautów.
Do tej pory Aleksandra i Michał Żebrowscy, którzy na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku, doczekali się narodzin dwójki synów – dziś już dziewięcioletniego Franciszka i sześcioletniego Henryka.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Michale
Michał Jan Żebrowski (ur. 17 czerwca 1972 w Warszawie) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, dyrektor Teatru 6. piętro (od 2010).
Rozpoznawalność zapewnił mu udział w filmach takich jak Ogniem i mieczem (1999), Pan Tadeusz (1999), Wiedźmin (2001), Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem (2003), Pręgi (2004) i Kto nigdy nie żył… (2006). Od 2011 występuje w serialu Na dobre i na złe w roli prof. Andrzeja Falkowicza.
Urodził się i dorastał w Warszawie[1]. Uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 158 im. Jana Kilińskiego w Śródmieściu[2], gdzie jego najlepszym kolegą był Rafał Trzaskowski[3]. O zawodzie aktorskim marzył od dziecka, uczęszczał na zajęcia szkolnego kółka recytatorskiego i zdobywał czołowe miejsca w konkursach recytatorskich. Ukończył warszawskie XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja[4].
W 1991 zdał egzamin na Wydział Aktorski warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1995[5]. Na trzecim roku studiów stanął po raz pierwszy przed kamerą w dramacie telewizyjnym Feliksa Falka Samowolka (1993) u boku Roberta Gonery oraz dreszczowcu telewizyjnym Wynajmę pokój… (1993) z Igorem Przegrodzkim i Beatą Ścibakówną.
Jego debiutem scenicznym była rola Jimmy’ego Portera w sztuce Johna Osborne’a Miłość i gniew (1994) w reżyserii Mariusza Benoit na deskach Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera, z którym był związany w latach 1995-96. Za swój debiut teatralny oraz rolę Posła Parysów w inscenizacji Jana Kochanowskiego Odprawa posłów greckich i występ w przedstawieniu Zbigniewa Herberta Opowiastki o Panu Cogito został uhonorowany nagrodą jury, publiczności i Jana Machulskiego na XIII Łódzkim Przeglądzie Szkół Teatralnych ’95. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org