Aleksander Milwiw-Baron i Katarzyna Grabowska się rozstali?


baron-dziewczynaPo licznych spekulacjach na temat romansu z Edytą Górniak Baron został podobno porzucony przez swoją narzeczoną, Katarzynę Grabowską. Dziewczyna ponoć miała dość plotek, szczególnie, że kilka lat temu była z mężczyzną, który kochał piosenkarkę.
O tym, że Górniak i Barona łączy znacznie więcej niż praca na planie The Voice of Poland, mówiło się od dawna. Para sama podgrzewała te informacje, żartując podczas nagrań na temat wieczornych spacerów, kolacji i telefonów.
– Mieszkamy trzy minuty od siebie, jeździmy do siebie rowerem. Ostatnio Baron przyjechał do mnie, bo był głodny. Robiłam mu kanapki w nocy – mówiła Edyta.
Spekulacje potwierdziły również reporterki, pracujące na planie.
– Nie da się ukryć, że między tą dwójką iskrzy, ale nie możemy zdradzać szczegółów, bo to świeża sprawa – powiedziały we wrześniu w Pytaniu na śniadanie.
Baron poprosił Kasię o rękę wiosną 2014 roku. Grabowska zaś zerwała zaręczyny kilka tygodni temu. Ostatecznym powodem miały być zdjęcia muzyka z piosenkarką z romantycznej kolacji we dwoje.
– Zdjęcia jej narzeczonego z piosenkarką to było dla niej za wiele. Już nie są parą – twierdzi informator Faktu.
Kilka lat temu, po rozwodzie Edyty z Dariuszem K., Kasia spotykała się z byłym mężem artystki. Związek nie przetrwał, bo muzyk nie mógł zapomnieć o Górniak.
– Kasia jest przewrażliwiona na punkcie Edyty – powiedział znajomy dziewczyny.
źródło: nocoty.pl

Dodaj komentarz