Agustin Egurrola wziął ślub. Kim jest jego żona?


Agustin Egurrola (52 l.) pochwalił się na swoim profilu na Instagramie radosną nowiną! Choreograf jest już po ślubie!
Tancerz i choreograf przez kilka lat był w związku z matką swojej córki, tancerką Niną Tyrką.
Ich związek jednak rozpadł się około pięć lat temu. Para zachowała ciepłe relacje i wspólnie dzielą się opieką nad ich pociechą, Carmen.
Teraz tancerz zaskoczył wszystkich, informując na Instagramie, że wziął ślub!
Agustin dotąd nie chwalił się swoim związkiem, dlatego dla wielu osób było to prawdziwe zaskoczenie.
Co ciekawe, nie zdradził, kiedy odbyła się uroczystość.
Na temat swojej wybranki jednak wciąż uparcie milczy.
Jako że nie jest ona osobą związaną z show-biznesem, zapewne chce w ten sposób chronić jej prywatność.
W sieci można znaleźć informacje, że jest ona tancerką, jednak to wszystko co na jej temat wiadomo.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Agustinie
Agustin Marek Egurrola (ur. 8 września 1968[1] w Warszawie) – polski tancerz i choreograf pochodzenia polsko-kubańskiego, założyciel sieci szkół tańca „Egurrola Dance Studio”, międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego. Wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i w stylu South-American Show Dance. Juror programów Mam talent! i You Can Dance – Po prostu tańcz.
Zaczął tańczyć w wieku 19 lat. Uczył się tańca u polskich choreografów, takich jak m.in. Arkadiusz i Iwona Pavlović, oraz światowych: Graham Oswick, Michael Stilianos, Coline James, Hans Galke i Juka Hapolainen. Naukę tańca nowoczesnego pobierał w Londynie w studiach Dance Works oraz Pineapple Dance Studio.
W 1993 założył formację taneczną „Volt”, która trzy lata później przeszła z poziomu amatorskiego na zawodowy, w jej miejsce powstała grupa V2.
Stworzył choreografie m.in. do Festiwalu w Opolu, festiwalu sopockiego, koncertu 50-lecia Telewizji Polskiej oraz 30-lecia TVP2. Był konsultantem choreograficznym na planie teledysku do piosenki zespołu Big Cyc „Każdy facet to świnia”[3]. Był odpowiedzialny za oprawę taneczną w trzynastu edycjach programu TVN Taniec z gwiazdami, w konkursie talentów The Voice of Poland i teleturnieju Jaka to melodia?. Pracował również nad telewizyjnymi programami sylwestrowymi i wydarzeniami, takimi jak np. ceremonie wyborów Miss Polonia i Miss Polski. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Jeden komentarz do “Agustin Egurrola wziął ślub. Kim jest jego żona?”

Dodaj komentarz