Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie Gabriela

Agnieszka Włodarczyk po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem długo kryła się ze swoim nowym związkiem. I nie ma się czemu dziwić, w końcu po kilku latach szczęśliwej relacji, rozstanie z aktorem z planu „Barw szczęścia” musiało być naprawdę bolesne. Aktorka i piosenkarka długo deklarowała, że jest singielką i nie myśli o związkach. Jak się jednak okazuje, gwiazda już od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczym Gabrielem. Co więcej, nowy partner Włodarczyk to prawdziwy przystojniak! Skąd to wiemy? Gwiazda właśnie po raz pierwszy pokazała ich wspólne zdjęcie!
Agnieszka spędzała niedawno wraz kilkorgiem przyjaciół długi weekend na Mazurach. Podczas rejsów łódką po jednym z mazurskich jezior Włodarczyk towarzyszył im m.in. brat aktorki oraz Mister Polski, Rafał Jonkisz a jej także PR manager, Tomek Lipiński. Na zdjęciu, które gwiazda wrzuciła do sieci dało się jednak zauważyć jeszcze jednego przystojniaka, któremu Agnieszka siedzi na kolanach. Jak się okazuje, ten przystojny blondyn to nikt inny jak tylko jej obecny chłopak! Musimy przyznać, że aktorka i jej partner bardzo do siebie pasują!
Agnieszka do tej pory nie chwaliła się ich wspólnymi fotkami. Aktorka bardzo mocno chroni swój nowy związek z Gabrielem, który jest tajemniczym biznesmenem i podróżnikiem oraz fanem wypraw na łódki na Mazury. To tam ostatnio najczęściej można spotkać Włodarczyk i jej ukochanego! Para nie chce afiszować się ze swoją miłością, a więc trudno o ich wspólne zdjęcia lub choćby wypowiedzi któregokolwiek z nich na temat łączącego ich uczucia. Jak długo ono już trwa?
Agnieszka i Gabriel spotykają się podobno już od kilku miesięcy. Niektóre media donosiły, że para poznała się w grudniu dzięki wspólnym znajomym, a potem spędzili razem Sylwestra i Nowy Rok. Gali udało się jednak ekskluzywnie ustalić, że Włodarczyk i Gabriel wpadli na siebie dopiero na początku tego roku i zaczęli randkować dopiero od połowy stycznia! Zaraz zresztą po tym, jak Agnieszka pokazała się na okładce magazynu Gala 😉 Czy ten cover przyciągnął do niej nowego partnera…?
Czy ten miesiąc przyniesie im szczęście? Mamy nadzieję i mocno trzymamy kciuki za udany związek Agnieszki i jej przystojnego chłopaka Gabriela!

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Biografia Agnieszki
Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980 w Sławnie) – polska aktorka i piosenkarka.
W 1995 zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w musicalu Metro. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 1997, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego Sara. W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu 13 posterunek, w którym grała regularnie do 2000. W kolejnych latach zagrała między innymi w dwóch popularnych operach mydlanych: Plebania (2001–2012; z przerwami) oraz Pierwsza miłość (2009–2012), a także w kinowych filmach takich jak E=mc² (2002) czy Nigdy w życiu! (2004). Ponadto wystąpiła w kilku produkcjach Teatru Telewizji.
W 2007 wygrała pierwszą edycję programu Jak oni śpiewają, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną. Od tamtej pory wydała maxi-singel Jak oni śpiewają (2007; platynowa płyta), autorski album Nie dla oka… (2007; złota płyta) oraz album z kolędami Najpiękniejsze polskie kolędy (2011). Jej debiutancki singel „Zawsze byłam” notował wysokie pozycje na radiowych i telewizyjnych listach przebojów.
Poza karierą aktorsko-wokalną Włodarczyk czynnie angażuje się w akcje charytatywne, głównie na rzecz zwierząt. W 2014 odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.
W wieku czternastu lat Włodarczyk została zaangażowana przez Janusza Józefowicza do musicalu Metro[1]. 26 marca 1996 na deskach teatru Buffo zadebiutowała w spektaklu Tyle miłości[2]. W 1996 pojawiła się również w teledysku K.A.S.Y. do piosenki „Reklama”[3].
W 1997 zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pod tytułem Sara. Do roli wybrana została spośród 250 kandydatek[4]. W Polsce film wywołał wiele kontrowersji. Krytyce poddano przede wszystkim nagie sceny z udziałem Włodarczyk, która w chwili kręcenia filmu miała 16 lat[5].
XXI wiek Włodarczyk rozpoczęła od gościnnych ról w serialach Na dobre i na złe i Świat według Kiepskich[2]. Ponadto zagrała kolejną rolę w produkcji Teatru Telewizji, Mariolę w spektaklu Nas troje Marka Koterskiego[2]. W 2001 została zaangażowana do roli Wiktorii Potoczny w serialu Plebania, w którym grała z przerwami do zakończenia jego produkcji w 2012[2]. W tym samym roku zagrała również w filmie Poranek kojota oraz serialu Zostać miss, w którym wcielała się w rolę uczestniczki konkursu piękności Tekli Kaczmarek[2]. W 2002 zagrała jedną z głównych ról w filmie E=mc² oraz pojawiła się w filmie Rób swoje, ryzyko jest twoje[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

0 komentarzy do “Agnieszka Włodarczyk pokazała zdjęcie Gabriela”

Dodaj komentarz