Agnieszka Włodarczyk ma nowego chłopaka?


Agnieszka Wlodarczyk i partnerKilka miesięcy temu zakończył się niezwykle medialny związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Para, która swego czasu publicznie określiła się mianem „ciała astralnego”, doszła do wniosku, że ich uczucie się wypaliło. Podobno, jak donosiła prasa, jedną z przyczyn ich decyzji o rozstaniu był toksyczny charakter aktorki.
Obecnie Krawczyk spotyka się z Sylwią Juszczak. Niewiele wiadomo z kolei na temat prywatnego życia Włodarczyk. Ostatnio gwiazda pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. To wystarczyło, by w sieci pojawiła się fala spekulacji dotyczących tego, czy Agnieszka pocieszyła się już po odejściu Krawczyka. Jak dowiedział się „Fakt”, przystojny blondyn, który pokazał się u boku aktorki jest trenerem personalnym i jej nowym znajomym. Nie wiadomo, jak rozwinie się ta znajomość.
Sądzicie, że ich relacja przerodzi się w gorące uczucie?
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980 w Sławnie) – polska aktorka i piosenkarka.
W 1995 wzięła udział w konkursie Miss Polski Nastolatek[1]. W 1996 zadebiutowała w Teatrze Studio Buffo w spektaklu Janusza Józefowicza, Tyle miłości. Zagrała tam również w musicalu Metro[2]. W 1996 pojawiła się także w teledysku K.A.S.Y. do piosenki „Reklama”[2].
W 1997 zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pt. Sara. W latach 1997–1998 grała w serialu 13 posterunek, a w 2000 w jego kontynuacji − 13 posterunek 2. Zagrała również w takich serialach jak: Plebania, Zostać miss i Zostać miss 2, Dziki i Dziki 2: Pojedynek oraz Pierwsza miłość.
W 2005 wzięła udział w I edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie w parze z Michałem Skawińskim zajęła 7. miejsce[2].
W 2006 nagrała piosenkę „Słońce rośnie w nas” do filmu Job, czyli ostatnia szara komórka, w którym również zagrała[2].
W 2007 zwyciężyła I edycję programu Jak oni śpiewają, pokonując w finale Nataszę Urbańską z 65 procentową przewagą głosów[3]. Dzięki temu otrzymała Brylantowy Mikrofon oraz kontrakt na nagranie własnej płyty. Wydała również maxi-singel, który sprzedał się w nakładzie ok. 20 tys. egzemplarzy[4] i uzyskał status platynowej płyty[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz