Agnieszka Szulim i Woźniak-Starak wzięli ślub


szulim-wozniak-starakNo i stało się! Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zostali małżeństwem.
Ceremonia odbyła się w Wenecji, gdzie gości przywieziono aż dwoma wyczarterowanymi samolotami.

Całość była utrzymywana w ogromnej tajemnicy niemal do końca. Na szczęście kilka fotografii z tego wydarzenia pojawiło się na portalach społecznościowych!

Agnieszka miała tego dnia aż dwie kreacje. Białą suknię z odkrytymi ramionami od marki Bizuu wykorzystała do składania przysięgi wierności milionerowi. Na przyjęcie założyła już czerwoną suknię z welonem w tym samym kolorze.

Od teraz Aga bez wątpienia będzie jedną z najbogatszych celebrytek w tym kraju!

Nowożeńcom Gratulujemy!

Szulim i Wozniak-Starak slub
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, żona

Biografia Agnieszki

Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.
Jednak filmowiec, mimo biznesowego potencjału, zdecydował się pójść inną zawodową drogą. Wybrał film. Syn polskich miliarderów studiował w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. W swoim artystycznym dorobku ma już na koncie m.in. asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy filmie „Katyń”, współprodukowanie „Izolatora” Christophera Doyle’a oraz produkcję wyżej wspomnianego polskiego melodramatu „Big Love” z Antonim Pawlickim i Aleksandrą Hamkało w rolach głównych.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *