Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski rozstali się?


szulim-zakowskiAgnieszka Szulim po rozstaniu z mężem, Adamem Badziakiem, długo była singielką. Dopiero niecały rok temu w mediach pojawiły się plotki, jakoby serce dziennikarki w końcu zostało zajęte przez kogoś nowego. Tym tajemniczym mężczyzną okazał się syn Jacka Żakowskiego, Maciej, właściciel kilku popularnych warszawskich restauracji.

Wydawać by się mogło, że związek pary, która przed kilkoma miesiącami wspólnie zamieszkała, staje się coraz mocniejszy i nie imają się go żadne kryzysy. Okazuje się jednak, że to nie była prawda!

Jak donosi tygodnik „Flesz”, Agnieszka i Maciej właśnie się rozstali! Co się stało?

– Nie układało się między nimi od dawna. Ale gwoździem do trumny były chyba ostatnie wakacje we Włoszech. Agnieszka zrozumiała tam, że nic już jej z Maćkiem nie łączy. Aga bardzo ceni sobie niezależność. Uznała, że nie chce tkwić w związku, który nie daje jej satysfakcji. Maciek jest osobą prywatną i całe to zamieszanie trochę go peszyło. Tymczasem dla niej popularność jest częścią pracy. Mieli na tym tle ciągłe scysje – zdradziła w rozmowie z pismem znajoma Szulim.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 22 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *