Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski na koncercie Nergala


szulim-zakowskiChociaż tabloidy kilka miesięcy temu łączyły Agnieszkę Szulim z Nergalem, wygląda na to, że dziennikarka i lider zespołu Behemoth są tylko przyjaciółmi. W przyjaźni wyśmiewają byłą dziewczynę Adama, Dodę, którą Agnieszka regularnie obraża w swoim programie. Szulim promuje ostatnio też swojego nowego kochanka, Macieja Żakowskiego, którego zabrała na koncert Nergala w warszawskiej Stodole.
Wspólnymi zdjęciami i filmem pochwaliła się oczywiście na Instagramie.
źródło: pudelek.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].
W latach 2003–2004 współpracowała z programem I PR w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła audycje w paśmie porannym Obudź się. Od 22 maja 2005 do grudnia 2009 była gospodarzem oprawy dnia w TVP1, w stacji tej prowadziła również program Kawa czy herbata?. Kilka razy była konferansjerką podczas festiwali polskiej piosenki w Opolu. Od 11 stycznia 2010 współprowadzi Pytanie na śniadanie w TVP2.
Od czerwca 2012 jest redaktor naczelną magazynu „e!stilo”.
Od 6 września 2008 żona motocyklisty wyścigowego Adama Badziaka.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Macieja
Maciej Żakowski to syn znanego dziennikarza Jacka Żakowskiego. To ojciec go wychował, ponieważ matka Maćka wyjechała do Kanady, gdy dziecko miało 5 lat. Maciej Żakowski to przedsiębiorca – jest współwłaścicielem dwóch warszawskich restauracji: Momu i Aioli.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz