Agnieszka Szulim i jej partner świętują 1 rocznicę ślubu


Szulim i Wozniak-StarakAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub 27 sierpnia 2016 roku. Para pobrała się w Wenecji, a na ich weselu bawili się Edward Miszczak, Nergal, Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Szulim zmieniła nazwisko i obecnie nazywa się Agnieszka Woźniak-Starak. Dziś Agnieszka i Piotr świętują pierwszą rocznicę ślubu! Dokąd pojechali?
Szulim i Woźniak-Starak obchodzą dziś pierwszą rocznicę ślubu. Dziennikarka TVN i producent filmowy, wywodzący się z jednej z najbogatszych rodzin w Polsce, wzięli ślub 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji. Agnieszka i Piotr powiedzieli sobie „tak” w urzędzie stanu cywilnego, a następnie wraz z gośćmi przenieśli się na huczne przyjęcie weselne. Zorganizowali je w ogrodach Pałacu San Clemente w Wenecji. Szulim do ślubu poszła w pięknej białej sukni w hiszpańskim stylu polskiej marki Bizuu. Na weselu widzieliśmy ją jeszcze w dwóch czerwonych kreacjach – od Bizuu i La Manii. Następnego dnia państwo Woźniak-Starak wyprawili poprawiny, a Agnieszka zaprezentowała czwartą suknię.
Ślub Szulim i Woźniaka-Staraka był wydarzeniem towarzyskim. Goście polecieli prywatnym samolotem w „tajemnicze miejsce” prosto z Warszawy. Do końca nie mieli pojęcia, dokąd trafią. Niektórzy, jak Mateusz Banasiuk, byli zachwyceni, że Agnieszka i Piotr postanowili pobrać się właśnie we Włoszech. O tym, jak było na ich ślubie, Banasiuk opowiedział w wywiadzie dla „Gala Studio”.
Goście na ślubie i weselu Szulim i Woźniaka-Staraka bawili się znakomicie – mogliśmy to zobaczyć na zdjęciach i filmikach, jakie zamieszczali na Instagramie. Poza Mateuszem Banasiukiem u Agnieszki i Piotra pojawili się też Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edward Miszczak, Nergal, Magdalena Boczarska i Zofia Ślotała.
Szulim postanowiła uczcić pierwszą rocznicę ślubu z Woźniakiem-Starakiem w wyjątkowy sposób. Wystawiła swoją wspaniałą suknię ślubną na aukcję internetową! Dochód ze sprzedaży kreacji ślubnej zasili konto Fundacji Viva! oraz wesprze akcję Adopciaki.pl, której dziennikarka jest ambasadorką od kilku lat.
Jak Agnieszka i Piotr spędzają pierwszą rocznicę ślubu? Para wyjechała w polskie góry, dokładnie do Zakopanego. Tam jedna z restauracji przygotowała dla nich uroczą niespodziankę: słodki tort z czekoladowym napisem: Happy 1st Anniversary. Jesteśmy pewni, że Woźniak-Starak zaskoczy dziś Szulim czymś wyjątkowym – w końcu wciąż jest w swojej żonie zakochany do szaleństwa, a fantazji mu nie brakuje! Pamiętacie, jak oświadczył się Agnieszce ze sceny podczas eleganckiego Balu Fundacji TVN? O tym mówiła cała Polska!
Już od 6 września dziennikarkę będziemy oglądać w TVN co tydzień w programie „Azja Express 2”

źródło: gala.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Woźniak-Starak[1][2], z domu Szulim, po pierwszym mężu Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[3]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].
W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję Obudź się.
Od maja 2005 do grudnia 2009 była gospodynią oprawy dnia w TVP1, w stacji tej prowadziła również poranny program Kawa czy herbata?. Była konferansjerką podczas Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu.
Od czerwca 2012 do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu e!stilo. Od czerwca 2013 jest redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl.
Od 10 września 2012 do 23 grudnia 2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję w Esce Rock – Zwolnienie z WF-u.
W latach 2013–2016 prowadziła w TVN show-biznesowy magazyn Na językach, była też gospodynią Stylowego magazynu w TVN Style. W wakacje 2013 i 2014 współprowadziła program Dzień Dobry TVN. Jesienią 2015 była gospodynią program Aplauz, Aplauz!, a jesienią 2016 została prowadzącą w programie Azja Express.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Piotra
Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.
źródło: mowimyjak.pl
Kilka słów z Wikipedii o programie Azja Express
Azja Express – program rozrywkowy nadawany przez TVN jesienią 2016 roku. Program produkowany jest na podstawie holendersko-belgijskiego formatu Peking Express. Za produkcję programu odpowiada stacja TVN we współpracy z belgijską firmą Eccholine. Prowadzącą program jest Agnieszka Woźniak-Starak[1].
Za pośrednictwem Internetu – w Player.pl – można obejrzeć dodatkowe materiały z programu, pod nazwą Azja Express. Więcej.
Program otrzymał nominację do Telekamery TeleTygodnia 2017 w kategorii Program rozrywkowy[2].
W programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele[3]. Uczestnicy wyruszają w podróż po Azji: w pierwszej edycji po czterech państwach Wietnam, Laos, Kambodża i Tajlandia, w drugiej edycji Indie i Sri Lanka. W każdym z państw muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę. Najszybsi dostaną immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego celu, zostanie wyeliminowana z dalszej rywalizacji[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz