Agnieszka Szulim i jej mąż na intymnej fotce


Szulim i Wozniak-StarakMąż Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (38 l.), Piotr Woźniak-Starak (35 l.) pochwalił się bardzo osobistą fotką!
Zarówno dziennikarka, jak i jej ukochany prowadzą konta na Instagramie, gdzie dość regularnie publikują różne fotki.
O ile na profilu Agnieszki przeważają zdjęcia dokumentujące jej codzienność, o tyle jej mąż, zwłaszcza ostatnio, skupia się raczej na zamieszczaniu plakatów filmowych czy fotek z różnych wydarzeń filmowych.
Osoby obserwujące jego profil musiały być więc nieźle zaskoczone, gdy zobaczyły dość intymne zdjęcie z jego żoną! Bliskie ujęcie pokazuje pocałunek Woźniaków-Staraków.
Niestety, w komentarzach aż zaroiło się od hejterskich komentarzy na temat ich związku.
Na szczęście znalazły się też życzliwe osoby, które kibicują parze i życzą im jak najlepiej.
Szulim-i-maz
źródło: pomponik.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].
W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję Obudź się.
Od maja 2005 do grudnia 2009 była gospodynią oprawy dnia w TVP1, w stacji tej prowadziła również poranny program Kawa czy herbata?. Była konferansjerką podczas Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Piotra
Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz