Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer zaręczyli się?


Agnieszka SienkiewiczAgnieszka Sienkiewicz po wygraniu „Tańca z gwiazdami”, zaczęła dostawać więcej propozycji pracy i mogła negocjować wyższe stawki za udział w projektach. Do pełni szczęścia brakowało jej jedynie kogoś, z kim mogłaby dzielić się kolejnymi sukcesami. Niedawno u jej boku pojawił się mężczyzna, z którym aktorka zaczęła planować wspólną przyszłość.
To miła odmiana po wieloletnim, nieudanym związku z żonatym mężczyzną. Sienkiewicz w końcu może zacząć myśleć o zalegalizowaniu związku i macierzyństwie.
Sienkiewicz przez lata spotykała się z Maciejem Marczewskim. Mimo iż chciała założyć z nim rodzinę, mężczyzna ciągle odwodził ją od tych planów. Aktor przez czas trwania związku z Agnieszką nie doprowadził do rozwodu z żoną, z którą miał trójkę dzieci.
Gwiazda serialu „Przyjaciółki” w końcu miała dość bycia „trzecią” w tej relacji i odeszła.
Długo nie była sama. Z nowym partnerem, Mikołajem Gauerem, zapoznała ją przyjaciółka i jednocześnie siostra mężczyzny, Milena Gauer. Parze długo udawało się ukrywać, bo ukochany aktorki mieszkał w Łodzi.
Mikołaj, który skończył Wyższą Szkołę Filmową, jest właścicielem sieci aptek. Oprócz tego angażuje się w działalność charytatywną, w czym wspiera go Sienkiewicz. Wspólnie udzielają się jako wolontariusze w Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku. Poprzez swoją sieć aptek Gauer przekazuje artykuły pierwszej potrzeby dzieciom pozostawionym przez matki po porodzie w szpitalu.
Tygodnik „Na żywo” dowiedział się, że Mikołaj niedawno oświadczył się Agnieszce i został przyjęty. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce spełnią się marzenia Sienkiewicz o ślubie i rodzinie.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Sienkiewicz (ur. 26 lipca 1984 w Mrągowie) – polska aktorka. Absolwentka Policealnego Studium Teatralnego przy Teatrze im. St. Jaracza w Olsztynie. Od roku 2007 związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, współpracuje również z teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu. Występowała m.in. w serialach: Faceci do wzięcia, Na dobre i na złe, Twarzą w twarz, Plebania i Samo życie. W serialu Agentki grała pierwszoplanową rolę Magdy Jaroszek. W latach 2010-2011 grała Wiki w serialu Prosto w serce emitowanym przez telewizję TVN. Od 2011 gra Kasię w serialu M jak miłość emitowanym przez telewizję TVP2.
Filmografia
Filmy kinowe i telewizyjne
2012: Yuma jako Mariola
2010: Milion dolarów jako Julia, pracownica banku
2009: At oglog jako dziennikarka
2008
Ego jako Monika
Ile waży koń trojański? jako recepcjonistka na Okęciu w roku 1999
Wichry Kołymy jako Wiera, studentka Eugenii
Seriale
2012: Hotel 52 jako Sylwia, siostra Anny (odc. 68)
2012: Anna German. Tajemnica Białego Anioła jako Magda
od 2012: Przyjaciółki jako Dorota, kochanka Andrzeja
od 2011: M jak miłość jako Katarzyna Mularczyk
2010: Apetyt na życie jako Małgosia
2010: Ojciec Mateusz jako Kasia (odc.49)
2010-2011: Prosto w serce jako Wiktoria Sagowska, siostra Artura i Rafała
2009-2011: Na Wspólnej jako Ania, opiekunka Ignasia
2009: BrzydUla jako recepcjonistka
2008: Agentki jako Magda Jaroszek
2007: Klan jako Iwona
2009: Rodzina zastępcza gościnnie jako Kasia
Polski dubbing
2009: Ben 10: Alien Swarm – Gwen Tennyson
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)