Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit wzięli rozwód


popielewicz-witStało się to, o czym spekulowano od dłuższego czasu. Agnieszka Popielewicz rozwiodła się z mężem, Mikołajem Witem. Sprawa odbyła się w poniedziałek. Prezenterka i producent podzielili majątek oraz dogadali się w sprawie opieki nad córką.

Agnieszka i Mikołaj pobrali się w sierpniu 2011 roku po krótkim okresie znajomości. Ich ślub należał do jednych z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Popielewicz tak bardzo odnalazła się w planowaniu ceremonii i wesela, że niedługo potem otworzyła biznes, zajmujący się tematyką ślubu.

Para wyglądała na bardzo szczęśliwą, szybko zaczęła wspominać o chęci powiększenia rodziny.

Małżonkowie zostali rodzicami dziewczynki w lutym 2013 roku. Agnieszka szybko po porodzie wróciła do pracy. Ponoć zaczęła coraz bardziej oddalać się od męża. W wywiadach nie ukrywała, że przeżyła depresję poporodową. Opowiadała też, że brakuje jej czasu dla Mikołaja. To generowało pierwsze konflikty w ich domu.

O poważnym kryzysie zaczęto spekulować przed wakacjami. Co prawda para przyjechała jeszcze na festiwal do Sopotu razem, ale potem coraz częściej można było spotkać Popielewicz zamyśloną i bez obrączki. Kilka tygodni później Mikołaj wyprowadził się z ich domu. Nie pomogły nawet interwencje rodziców obojga. Para zdecydowała się na rozwód.

Agnieszka i Mikołaj dogadali się jeszcze przed pierwszą rozprawą. Zapadł wyrok bez orzekania o winie – dowiedział się Pudelek.

Ze względu na córkę, pozostali w dobrych relacjach.
źródło: nocoty.pl

(Odwiedzono: 443 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *