Agnieszka Michalska i Mariusz Drężek są już po rozwodzie


Agnieszka Michalska (47 l.) i Mariusz Drężek (47 l.) rozwiedli się już wiosną 2017 roku. Aktorka przyznała się do tego jednak dopiero teraz…

Agnieszka zyskała popularność dzięki roli w serialu „Lokatorzy”. Potem grała jeszcze m.in. w „Sąsiadach”, a aktualnie możemy ją oglądać w „Na Wspólnej”.

Dla wielu wciąż jednak jest przede wszystkim Krysią z serialu TVP.

Agnieszka o swoim życiu nigdy nie opowiadała zbyt chętnie. Wraz z mężem Mariuszem wychowują syna.

Dwa lata temu para zdecydował się jednak na rozwód. Dowiadujemy się jednak o tym dopiero teraz…

„Po kilku latach prób utrzymania związku, doszliśmy do wniosku, że nie jest to możliwe. Nie wszystkie związki trwają całe życie” – wyjawiła w rozmowie z portalem WP Kobieta.

Aktorka zapewniła, że rozstali się w zgodzie i utrzymują z Mariuszem przyjacielskie relacje. Wszystko po to, by ich syn nie odczuł tego zbyt boleśnie.

„Staramy się mu stworzyć jak najlepsze warunki w tej sytuacji” – podkreśla aktorka.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Agnieszce

Agnieszka Michalska (ur. 7 grudnia 1971 w Łodzi) – polska aktorka, znana szerszej publiczności dzięki roli Krysi w serialu Lokatorzy.
Zadebiutowała w 1993 rolą Zosi w Weselu Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Ryszard Krzyszychy, wystawianym w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. W 1995 występowała w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, a w 2004 – w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Mariuszu

Mariusz Drężek (ur. 7 lipca 1972 w Mikołajkach) – polski aktor teatralny, dubbingowy i telewizyjny.
Urodził się w Mikołajkach[1] jako najmłodszy z trojga rodzeństwa. Wychowywał się z siostrą i bratem. Aktorstwem zainteresował się dzięki koledze, który zaproponował mu wizytę w Domu Kultury w Mrągowie[2], gdzie zafascynowało go spotkanie z instruktorem i teatr.
W latach 1992–1993 i 2004 występował w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. W 1997 otrzymał drugą nagrodę na XVIII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz został uhonorowany pierwszą nagrodą za rolę Fircyka w przedstawieniu Franciszka Zabłockiego Fircyk w zalotach na XV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 138 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *