Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz: Pierwsze oficjalne wyjście


Kaczorowska dość długo zwlekała z pierwszym publicznym wyjściem ze swoim chłopakiem. W końcu jednak nadarzyła się na to idealna okazja! Popularna tancerka i aktorka serialowa otworzyła właśnie swoją własną szkołę tańca i z tej okazji zorganizowała oficjalne wydarzenie, podczas którego dzielnie wspierał ją jej partner. Jak się prezentują razem?
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz są parą już od co najmniej pół roku, ale dopiero teraz postanowili się pokazać razem na publicznej imprezie. Odtwórczyni roli sympatycznej Bożenki Kazuń w kultowym serialu „Klan” zdecydowała się oficjalnie zaprezentować wszystkim swojego nowego partnera na bardzo ważnej dla siebie imprezie – otwarciu swojej pierwszej szkoły tańca o nazwie Danceworld by A. Kaczorowska w Warszawie. Co ciekawe, Maciek będzie tam prowadził zajęcie muzyczne. To oznacza, że Agnieszka poniekąd została szefową swojego chłopaka.

– Stało się. Drzwi danceworld_by_a_kaczorowska zostały oficjalnie otwarte ‼️ Aż się łezka w oku zakręciła… Dziękuję całym sercem tym, którzy dotarli i tym, którzy wspierali mnie z oddali. To było magiczne wydarzenie! – napisała Agnieszka na Instagramie.

Pierwsze doniesienia o związku Kaczorowskiej z Zadykowiczem pojawiły się już w kwietniu 2017. Wtedy właśnie na portalach plotkarskich znalazły się zdjęcia z ich romantycznego spaceru, wykonane przez paparazzich. Później wyszło na jaw, że para poznała się w pracy, a konkretnie podczas prób tanecznych do musicalu „Karol” opowiadającym o życiu Jana Pawła II. Kim jest Maciej? Przystojny brunet, który skradł serce tancerki to prawdziwa artystyczna dusza. Nowy partner Agnieszki to bowiem wykształcony aktor, wokalista i muzyk, który ma na swoim koncie występy na wielu prestiżowych scenach m.in. w Białostockim Teatrze Lalek, Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok czy w Operze i Filharmonii Podlaskiej-Europejskie Centrum Sztuki.
Poniżej na zdjęciu para na otwarciu szkoły tańca

źródło: gala.pl
Biografia Agi
Agnieszka Kaczorowska (ur. 16 lipca 1992 w Warszawie) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka i prezenterka telewizyjna.
W 1999 zadebiutowała na ekranie wcielając się w rolę Bożeny w serialu telewizyjnym Klan emitowanym na kanale TVP1. Trenuje taniec towarzyski, posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jej pierwszymi partnerami tanecznymi byli Karol Gaweł i Jan Borecki. Od lutego 2007 do września 2009 tańczyła z Pawłem Milcarzem. W 2007 para zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii wiekowej 16-18 lat, w grudniu tego samego roku zajęła pierwsze miejsce w turnieju Grand Prix Youth Latin[1]. 10 lutego 2008 para zdobyła tytuł II wicemistrzyni Polski, a 22 lutego 2009 wygrała finał turnieju.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Kilka słów z Wikipedii o tańcu towarzyskim
Taniec towarzyski (z łac.ballare, tłum. do tańca) – forma rozrywki wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych, uprawiana od początku XX wieku, na początku był to taniec dla klas uprzywilejowanych, natomiast tańce ludowe pozostawiano klasom niższym. Dzięki muzyce jazz, która stała się bardzo popularna w latach 20., doszło do wybuchu nowo wynalezionych tańców. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów, ubiorem i muzyką. Jest to zestaw tańców partnerskich, od kilkunastu lat cieszy się popularnością również w Polsce.
Taniec towarzyski to także dyscyplina zajmująca się tańcami wykonywanymi kiedyś na salach balowych, a obecnie na zawodach organizowanych przez Międzynarodowe Związki Taneczne (IDSA,WDC,WDSF,WADF). W Polsce: Polskie Towarzystwo Taneczne (PTT), Federacja Tańca Sportowego (FTS), Polski Taniec S.A.
Kilka słów z Wikipedii o Klanie
Klan – polski serial telewizyjny, emitowany na antenie TVP1 od 22 września 1997. Jest najdłuższym pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczby odcinków serialem produkcji polskiej. Opowiada on o wielopokoleniowej warszawskiej rodzinie Lubiczów. Pomysłodawcą serialu jest Wojciech Niżyński (współtwórca produkcji W labiryncie oraz Fitness Club).
Pierwsze trzy odcinki pilotowe serialu wyemitowano w TVP1 16, 17 i 18 czerwca 1997 w ramach konkursu na nową polską telenowelę, który Klan wygrał, pokonując seriale Zaklęta i Złotopolscy. Regularna emisja rozpoczęła się 22 września 1997 od powtórek odcinków pilotowych. 3 listopada 2005 jako pierwszy polski serial osiągnął liczbę 1000 odcinków, 5 stycznia 2011 został wyemitowany odcinek 2000, a 20 października 2016 odcinek 3000.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz