Agnieszka Kaczorowska i jej partner razem na mieście

Agnieszka Kaczorowska (25 l.) od kilku miesięcy spotyka się z aktorem i piosenkarzem Maciejem Zadykowiczem, którego poznała w Sosnowcu podczas pracy nad spektaklem o Janie Pawle II. Paparazzi „złapali” ich ostatnio na mieście. Wyglądają na zakochanych?
źródło: pomponik.pl
 
 
Biografia Agnieszki
Agnieszka Kaczorowska (ur. 16 lipca 1992 w Warszawie) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka.
W 1999 zadebiutowała na ekranie wcielając się w rolę Bożeny w serialu telewizyjnym Klan emitowanym na kanale TVP1. Trenuje taniec towarzyski, posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jej pierwszymi partnerami tanecznymi byli Karol Gaweł i Jan Borecki. Od lutego 2007 do września 2009 tańczyła z Pawłem Milcarzem. W 2007 para zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii wiekowej 16-18 lat, w grudniu tego samego roku zajęła pierwsze miejsce w turnieju Grand Prix Youth Latin[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz