Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Michał rozstali się?


fitkau-perepeczko-olejnikAgnieszka Fitkau-Perepeczko (73 l.) zakończyła znajomość z 32-letnim Michałem, kierownikiem planu “M jak miłość”.

Para poznała się podczas wspólnej pracy nad dwójkowym tasiemcem – ona grała tam Simonę, on był kierownikiem planu. Kilka miesięcy później zamieszkali ze sobą w australijskim domu aktorki.

Uczucia nie akceptowali jednak rodzice chłopaka, podkreślając, że ma on kilkuletniego syna i związek z dużo starszą kobietą może źle wpływać na rozwój malca.

Agnieszka starała się robić dobrą minę do złej gry.

“Czy komuś się to podoba, czy nie, jestem pełnokrwistą kobietą i taką się czuję, mimo takiego a nie innego wieku” – wyznała jakiś czas temu. Ze swoim młodym przyjacielem wydała dwie książki. Związek jednak nie przetrwał.

“Romantyczna kolacyjka z Michałem była cudowna i było miło podczas wspólnej pracy, ale to już przeszłość. Teraz zaczynam pisać zupełnie inną książkę, o Australii” – zdradza “Rewii”.

Znajdą się tam opisy fascynujących miejsc, ludzi, przedmiotów i potraw, czyli wszystko to, co ją inspiruje.

Michał z kolei wrócił do prowadzenia rodzinnego hotelu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i zdarza się, że czasem występuje publicznie w roli kucharza. Czy nie żałuje rozstania ze swoją przewodniczką po antypodach?
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 420 razy, 1 wizyt dzisiaj)