Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie rozwodu z Markiem


chylinska-i-marekAgnieszka Chylińska pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie skomentowała plotki na temat kryzysu w jej małżeństwie…
Niedawno po siedmiu latach przerwy jurorka „Mam talent” wydała swoją kolejną płytę.

Teksty piosenek wywołały jednak lawinę spekulacji, bo opowiadały o poważnych problemach małżeńskich, a Aga zawsze zapewnia, że teksty pisze bardzo osobiste.

Pierwsze wywiady Agi również budziły niepokój, bo gwiazda sugerowała, że „jest na życiowym zakręcie” i ogólnie nie dzieje się u niej najlepiej.

U Kuby Wojewódzkiego nie kryła jednak swego oburzenia tym, że tabloidy robią jej na swoich łamach „symulację rozwodu”!

„Nie wmawiaj mi tego i nie zachowuj się jak gościu z tabloidów, bo ja nie chciałabym, żeby cokolwiek zostało mi wmówione. Rzeczywiście, kiedy robiłam tę płytę, a robiłam ją ładnych parę lat, bywały momenty kiepskie na maksa. Głównie w moim prywatnym życiu. Minął już jednak czas i mam nadzieję, że moje sprawy się wyprostują. Zresztą, śmieję się z moim mężem Markiem, że myśmy sobie przez te ostatnie kilka dni zrobili symulację rozwodu w tabloidach. I powiało czymś bardzo niefajnym” – wściekała się Chylińska.

Chylińska wyjaśniła, że między nimi było źle, ale na przestrzeni ostatnich lat, gdy pisała teksty na płytę. Teraz ponoć jest już dobrze, choć tabloidy nie przyjmują tego do wiadomości!

„Tabloidy są jak politycy: zero-jedynkowi. Czyli, jeżeli ona pisze w ten sposób, to na pewno się rozwodzi i na pewno ma kochanka. A jeżeli się nie rozwodzi, to robi nas wszystkich na szaro, bo próbuje w ten sposób promować swoją płytę. Jakie to jest krzywdzące! Rzygać mi się chce, czuję się z tym fatalnie! Nigdy z Markiem nie eksponowaliśmy swojego życia i czasami żartujemy sobie, że ja się z nim rozwiodłam, ale na tej płycie” – tłumaczyła.

Byłby to już drugi rozwód w życiu Agnieszki. Ze swoim pierwszym mężem Krzysztofem rozstała się rok po ślubie!
źródło: pomponik.pl
tagi: Marek

Biografia Agnieszki

Agnieszka Barbara Chylińska (ur. 23 maja 1976 w Gdańsku) – polska piosenkarka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[8]. W latach 1994–2003 członkini rockowego zespołu O.N.A., w latach 2003–2006 wokalistka formacji Chylińska. Od 2009 roku prowadzi działalność solową, kiedy to ukazał się jej debiutancki album solowy, zatytułowany Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop. Jej druga solowa płyta, Forever Child, ukazała się siedem lat później, 30 września 2016.

Już w szkole średniej Agnieszka Chylińska zaczęła odnosić pewne sukcesy muzyczne. 19 marca 1994 roku zdobyła III nagrodę na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim[9]. Udział w tym konkursie okazał się dla niej znaczący, dzięki niemu poznała swój pierwszy zespół – Second Face. Po wielu koncertach i prestiżowych wyróżnieniach pojawiły się pierwsze poważniejsze propozycje. Zbigniew Kraszewski zaproponował jej śpiewanie w TSA Evolution, na co się nie zgodziła. Po roku przyjęła jego zaproszenie do rozmów nt. śpiewania w zespole Skawalker, solowym projekcie Grzegorza Skawińskiego. Zespół przemianowano na O.N.A., a w 1995 ukazał się jego debiutancki album, zatytułowany Modlishka.

Wokalistka była wielokrotnie nagradzana i nominowana do najróżniejszych nagród jako najlepsza wokalistka i autorka tekstów. Były to m.in. Fryderyki, PlayBoxy, czy konkursy organizowane przez pisma muzyczne. W styczniu 2002 roku Chylińska nagrodzona została Paszportem „Polityki” za „drapieżny głos, który jest najlepszym instrumentem zespołu O.N.A., za teksty piosenek i niebywałą energię na scenie”. W 2003 roku zespół O.N.A. zakończył swoją działalność z powodu „rozbieżności artystycznych”. Wówczas Agnieszka Chylińska założyła własny zespół, sygnowany jej nazwiskiem. 19 marca 2004 roku grupa wydała swoją pierwszą płytę, zatytułowaną Winna. 10 września 2007 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym „Roma” nagrany został koncert MTV Unplugged zespołu Hey, podczas którego Chylińska wraz z Kasią Nosowską wykonała piosenkę PJ Harvey pt. „Angelene”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 44 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *