Agata Kulesza i jej mąż: koniec małżeństwa?


kulesza-figurskiAgata Kulesza (46 l.) miesiącami walczyła o to, żeby jej małżeństwo przetrwało. Ale do tanga trzeba dwojga…

„Najważniejsza dla mnie jest rodzina” – powiedziała w programie TVN przy okazji promocji serialu „Pułapka”, w którym grała główną rolę.

Małżeństwo Agaty z Marcinem Figurskim przez ponad dwadzieścia lat uchodziło za wzorowe. Zgodnie wychowywali córkę Mariannę, realizowali się zawodowo, prowadzili otwarty dom.

Kilkanaście miesięcy temu coś nagle zaczęło się psuć. Z każdym dniem oddalali się od siebie coraz bardziej.

Niezwykle rodzinna Agata pragnęła walczyć o jedność rodziny. Mąż jednak wolał inne życie.

„Stał się „samotnym wilkiem”. Marcin wyprowadził się z domu, żyje już w swoim świecie. Nie sprawia wrażenia, że jest zainteresowany powrotem na łono rodziny, angażuje się raczej w swoje artystyczne projekty. Nikt ze znajomych Agaty nie wierzy, że ten związek się poskleja” – mówi tygodnikowi „Świat i Ludzie” zaprzyjaźniona z Kuleszą osoba.

Ma bardzo wielu przyjaciół, którzy wspierają ją w tym trudnym momencie.

Jeszcze dwa lata temu wyprawiali razem przyjęcia dla przyjaciół. Cieszyli się z tego, że córka Marianna dostała się na weterynarię. Planowali wspólną podróż na 20. rocznicę ich pierwszego spotkania w warszawskiej szkole teatralnej, gdzie ona studiowała aktorstwo.

Agata lubiła w gronie przyjaciół wspominać tamten czas. Rok po poznaniu się przyszła na świat córka, oczko w głowie tatusia.

Dla niej po dziesięciu latach związku zdecydowali się na ślub.

„Jestem z Marcinem, bo chcę z nim być. Imponuje mi wiedzą, to jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam” – chwaliła pani Agata swojego męża.

Wszyscy widzieli, jak kibicował jej, gdy jesienią 2008 r. walczyła o Kryształową Kulę „Tańca z gwiazdami”. Porsche Boxter, samochód, który dostała za zwycięstwo w programie, zlicytowała na aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a mąż gorąco ją w tej decyzji wspierał.

„Oni w zasadzie są jednomyślni. Kochają się i bardzo ze sobą przyjaźnią” – opowiadali ich przyjaciele.

Nikt nie spodziewał się, że osiem lat później wielka miłość i przyjaźń będzie już wspomnieniem.

Panią Agatę i jej męża rzadko można spotkać dziś razem. Unikają swojego towarzystwa, nie spotykają się już nawet na planach filmowych. Ona gra rolę Marii w serialu „Rodzinka.pl”, on w tym serialu jest operatorem.

Grafiki są jednak tak ustawiane, żeby nie musieli w tym samym czasie przebywać na planie. Kulesza nadal jest osobą towarzyską, spotyka się z przyjaciółmi, którzy wspierają ją w tych trudnych chwilach.

Najbliższa, Agnieszka Suchora (50), zabiera ją do swojej posiadłości na Mazurach, czasami do siebie do domu na „babskie wieczory”.

Agata ma bardzo wielu przyjaciół. Byli i pozostaną z nią na dobre i na złe.
źródło: pomponik.pl

Kilka słów z Wikipedii o Agacie

Agata Kulesza-Figurska (ur. 27 września 1971 w Szczecinie) – polska aktorka, trzykrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role w filmach Róża i Ida oraz za drugoplanową w filmie Jestem mordercą.

Jest absolwentką V LO w Szczecinie. W 1994 ukończyła z wyróżnieniem Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Była aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Od września 2011 występuje w zespole Teatru Ateneum w Warszawie[1].

W 2008 brała udział w ósmej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino, z którym zajęła pierwsze miejsce w finale. Swoją nagrodę, samochód, przeznaczyła na cele charytatywne.

W 2012 otrzymała Polską Nagrodę Filmową (Orzeł) za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie Róża. Za rolę w filmie Ida w 2013 otrzymała Nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą na 38. Gdynia Film Festival, a w 2014 Polską Nagrodę Filmową (Orzeł). W 2012 otrzymała również Doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie filmu[2]. W 2013 otrzymała nominację do nagrody Paszportu „Polityki”. W 2014 nagrodzona przez Stowarzyszenie Krytyków Filmowych Los Angeles jako najlepsza aktorka drugoplanowa za rolę filmie Ida Pawła Pawlikowskiego, który 22 lutego 2015 otrzymał Oskara za najlepszy film nieanglojęzyczny[3]. W 2016 nagrodzona Kryształowym Zwierciadłem przez miesięcznik „Zwierciadło“ za aktorstwo najwyższej próby[4]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o serialu Rodzinka.pl

Rodzinka.pl – polski serial komediowy w reżyserii Patricka Yoki, emitowany od 2 marca 2011 w TVP2. Serial jest zrealizowany na podstawie kanadyjskiego scenariusza pt. Les Parent.

Produkcja pierwszej serii ruszyła 16 listopada 2010, a skończyła się 11 lutego 2011. Pod koniec marca 2011 została potwierdzona druga seria serialu, której produkcja ruszyła 19 maja 2011, a skończyła we wrześniu 2011[1]. Na antenę TVP2 serial powrócił 7 września 2012. Przerwa w jej emisji wiązała się m.in. z obowiązkiem szkolnym dziecięcych aktorów. Realizacja trzeciej serii rozpoczęła się 6 marca 2012 a skończyła się 10 listopada 2012[2].

W czasie trwania zdjęć do 3. serii serialu podjęto decyzję, że zostanie zrealizowana 4. seria, której produkcja rozpoczęła się 20 listopada 2012, a zakończyła się 7 maja 2013[3]. Produkcja 5. serii rozpoczęła się 8 maja 2013 a zakończyła się 30 października tego samego roku. Przy okazji emisji 5. serii serialu zaczęto również emitować miniserial pt. Boscy w sieci. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 29 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *