Adele i jej mąż się rozstali


adele-koneckiBrytyjska piosenkarka Adele (30 l.) w wydanym oświadczeniu poinformowała, że po ośmiu latach związku rozstała się z Simonem Koneckim, ojcem swojego 7-letniego syna Angelo. „Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie” – można przeczytać w oświadczeniu przesłanym do Associated Press.

Piosenkarka i jej były partner podkreślili, że rozstają się w przyjaźni. Adele unikała wypowiadania się o swoim życiu prywatnym. Fakt, iż jest po ślubie, zdradziła w 2017 roku na rozdaniu nagród Grammy, kiedy dziękowała „mężowi” za wsparcie.

Konecki jest współzałożycielem firmy sprzedającej wodę butelkową Life Water. Obecnie udziela się charytatywnie. Jego organizacja Drop4Drop pomaga dostarczać wodę pitną do Afryki.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Adele

Adele, właściwie Adele Laurie Blue Adkins[2] (ur. 5 maja 1988 w Londynie) – brytyjska piosenkarka oraz autorka tekstów.

W 2006 roku ukończyła naukę w Brytyjskiej Szkole Sztuki Widowiskowej i Technologii (ang. BRIT School for Performing Arts and Technology)[3]. Niedługo później otrzymała propozycję podpisania kontraktu płytowego z wytwórnią XL Recordings po tym, jak jej kolega umieścił kilka jej utworów w serwisie Myspace[4]. W 2007 roku piosenkarka otrzymała nagrodę Brit w kategorii „Wybór krytyków”[5], zaś rok później została wyróżniona w plebiscycie BBC Sound of 2008[6]. W tym samym roku wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany 19[7], który uzyskał status siedmiokrotnej platynowej płyty w Wielkiej Brytanii oraz podwójnej platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Przełomowym momentem w jej karierze w USA był gościnny występ w talk-show Saturday Night Live w tym samym roku[8]. 8 lutego 2009 roku podczas 51. ceremonii wręczenia nagrody Grammy odebrała dwie statuetki za wygraną w kategoriach „Najlepszy nowy artysta” i „Najlepszy żeński wokalny występ popowy”[9]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 90 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *