Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są razem?

Adam Zdrójkowski (17 l.) to aktor serialu „Rodzinka.pl”, w którym wciela się w rolę niesfornego Kuby. Ostatnio o życiu miłosnym aktora zrobiło się dość głośno i to nie bez powodu!
Młody gwiazdor na brak powodzenia na pewno nie może narzekać. Płeć piękna oglądając serial TVP2, w którym gra Adam, na pewno wzdychają do ekranów telewizorów. Jednak mamy złą wiadomość dla fanek Zdrójkowskiego.
Prawdopodobnie jego serce jest już zajęte! Nie byłoby w tym nic dziwnego i zaskakującego, gdyby nie to, kim jest nowa sympatia chłopaka. Niedawno celebryta został posądzony o romans z koleżanką z planu, Julią Wieniawą (18 l.), która jest prywatnie dziewczyną Antka Królikowskiego (28 l.).
Jednak to okazało się być zwykłą plotką, co zdementował w wywiadzie sam Zdrójkowski. Prawda okazała się inna. Wybranką serca jest…druga koleżanka z planu serialu – Wiktoria Gąsiewska (18 l.)! Żeby było śmieszniej, zarówno Julia, jak i Wiktoria grały dziewczyny Adama! Jedna z nich została nią w prawdziwym życiu.
Gąsiewska mimo młodego wieku ma już kilka ról na swoim koncie. Popularność zyskała dzięki roli Eugenii w filmie „Jasminum”. Pojawiła się również w „Katyniu” i „Lejdis”. A obecnie gra właśnie w „Rodzince.pl”.
Co prawda para nie potwierdziła swojego związku oficjalnie, ale obydwoje opublikowali urocze, mówiące wszystko zdjęcie z Open’er Festival.
Absolutnie nie szczędzili sobie czułości, a dodatkowo potwierdzeniem tych doniesień może być ostatnia wypowiedź Zdrójkowskiego, gdzie zdradził, że ktoś w jego życiu się pojawił.
źródło: pomponik.pl i instagram.com
tagi: nowy partner

Biografia Adama
Adam Zdrójkowski (ur. 29 maja 2000 w Warszawie) – polski aktor młodzieżowy, znany z roli Pawła w serialu Rodzina zastępcza (2009) oraz Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl (od 2011).
Od 2 września do 21 października 2016 roku brał udział w szóstej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Wiktoria Omyła, z którą zajął czwarte miejsce, odpadając w ósmym odcinku[1].
Ma brata bliźniaka Jakuba Zdrójkowskiego.
Nagrody i nominacje
2017: Nominacja – Telekamery „Tele Tygodnia” 2017 w kategorii Nadzieja telewizji[3]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Wiktorii
Wiktoria Aneta Gąsiewska (ur. 11 marca 1999 w Warszawie) – polska aktorka dziecięca i dubbingowa.
Wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych oraz prasowych. Wzięła również udział w akcji promocyjnej fundacji Ewy Błaszczyk – Akogo? oraz w charytatywnej aukcji bombek – Synapsis.
Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego, Jasminum, u boku Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Janusza Gajosa. Rola w filmie przyniosła jej natychmiastową popularność. Następnie pojawiła się w takich serialach, jak: Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, Rodzinka.pl, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Od 2016 roku wciela się w postać Oliwki w serialu Barwy szczęścia.
W kinowych produkcjach ponownie pojawiła się w 2007 roku, w filmie wojennym Andrzeja Wajdy, Katyń oraz w krótkometrażowej produkcji Koniec Lata. Wiosną 2009 roku zagrała w filmie obyczajowym Afonia i pszczoły. Jesienią 2015 roku wystąpiła w filmie komediowym Jakuba Czekaja, Baby bump. Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz