Adam Sztaba i Dorota Szelągowska rozstali się?


sztaba-szelagowskaWedług informatorów jednego z kolorowych magazynów, Adamowi Sztabie (39 l.) i Dorocie Szelągowskiej (34 l.) nie udało się uratować małżeństwa…

O kryzysie w związku pary głośno od września 2013 roku, kiedy to juror “Must be the music” poślubił córkę Katarzyny Grocholi, a następnie trzy miesiące później wyprowadził się z domu do przyjaciół. Oficjalną przyczyną miał być pracoholizm muzyka.

Od tego czasu małżonkowie rozstawali się i wracali do siebie.

Choć wydawało się, że problemy małżeńskie udało się rozwiązać, według ustaleń tygodnika “Party” przed świętami Dorota i Adam postanowili definitywnie się rozstać!

Co więcej, kompozytor zamieszkał podobno ze swoją menedżerką Agnieszką Dranikowską, która “pomaga mu przetrwać ciężkie chwile”.

“Dorota i Adam nie widzieli żadnego sensu w tym, żeby ciągnąć to dłużej” – mówi informator magazynu, dodając, że choć pozew nie został jeszcze złożony w sądzie, sam rozwód jest tylko kwestią czasu.

“Byli ze sobą 12 lat, ale w pewnym momencie doszli do ściany. Poza tym Adam właśnie wprowadził się do Agnieszki, nie pozostawiając żonie żadnych złudzeń” – komentuje znajomy pary.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 609 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *