Adam Niedźwiedź i Joanna Jóźwik są razem


niedzwiedz-i-jozwikAdam Niedźwiedź zakończył swoją przygodę z „Top Model”, ale nie może narzekać na niepowodzenia w życiu prywatnym. Jak dowiadujemy się z „Superexpressu”, model niedawno związał się z Joanną Jóźwik, lekkoatletką, która podczas Olimpiady w Rio zajęła 5. miejsce w biegu na 800 metrów. Pierwsze domysły na temat ich związku pojawiły się już trzy tygodnie temu, gdy oboje wrzucili na Instagram zdjęcia w swoim towarzystwie z sesji zdjęciowej do akcji charytatywnej.

Dzisiaj sesja dla „Szlachetnej Paczki”. Mikołaj i Joanna Jóźwik jako Reniferek, a może Śnieżynka, albo Aniołek, a może pani Mikołajowa – napisał.

Dopiero teraz jednak można już mówić o tym, że są parą, ze stuprocentową pewnością. Niedźwiedź widziany był bowiem u boku sportsmenki w weekend podczas Gali Lauru Królowej Sportu, gdy ta odbierała wyróżnienie w kategorii Nadzieja Olimpijska. Jak podaje „Superexpress”, nie byli zbyt rozmowni, ale model potwierdził, że tworzą parę.

Spotykamy się od pewnego czasu – powiedział model.
źródło: plotek.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Joanny

Joanna Jóźwik (ur. 30 stycznia 1991 w Wałbrzychu) – polska lekkoatletka, biegaczka średniodystansowa.

Wychowywała się w Kępiu Zaleszańskim[1]. Lekkoatletykę zaczęła trenować w wieku 15 lat[2]. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli. Rozpoczęła studia na AWF w Warszawie.

Wychowanka i w latach 2006-2012 zawodniczka Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” Stalowa Wola (w tym czasie jej trenerem był Stanisław Anioł)[3][4]. Od 2013 zawodniczka AZS-AWF Warszawa, trenowana przez Andrzeja Wołkowyckiego.

W 2010 bez awansu do finału startowała w biegu na 800 metrów podczas mistrzostwach świata juniorów. Ósma zawodniczka młodzieżowych mistrzostw Europy w Tampere (2013) – upadła w biegu finałowym[5]. W tym samym roku zajęła piątą lokatę podczas igrzysk frankofońskich. Brązowa medalistka mistrzostw Europy w Zurychu (2014). Czwarta zawodniczka Halowych mistrzostw Europy w Pradze (2015)[6]. Szósta zawodniczka Mistrzostw Europy w Amsterdamie (2016)[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 55 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *