Adam Kraśko i Ola Ciupa mają się ku sobie?


krasko-ciupaAdam Kraśko (43 l.) po tym, jak w programie „Rolnik szuka żony” odrzucił korpulentną Anię, długo nie mógł znaleźć bratniej duszy. Wygląda jednak na to, że w końcu się udało…
Za kulisami show „Celebrity Splash” aż huczy od plotek dotyczących bliskiej przyjaźni „modelki” Oli Ciupy (25 l.) i najpopularniejszego rolnika w Polsce Adama Kraśki. Para widuje się nie tylko na pływalni, gdzie odbywają się treningi, ale i poza obiektem.
– Często można ich zobaczyć razem, zarówno na treningach, jak i na mieście. Gołym okiem widać, że ciągnie ich do siebie. Chodzą razem na kawę, zaszywają się w kącie we dwoje i rozmawiają. Dla nas wszystkich jest oczywiste, że znakomicie czują się w swoim towarzystwie – mówi „Twojemu Imperium” osoba pracująca przy produkcji show.
Sam zainteresowany nie ukrywa, że Ola bardzo mu się podoba i jest kobietą w jego typie. Czy jednak uda mu się zaciągnąć ją na gospodarkę do Pasieczników Wielkich, tego nie wiadomo.
Na razie Adam wyznaje, że na samą myśl o Oli ma motyle w brzuchu i chciałby z nią zbudować coś trwalszego…
– Bardzo się zaprzyjaźniliśmy, doradzamy sobie w różnych kwestiach. Przebywamy ze sobą na basenie, ale również spotykamy się na kawie na mieście. To wspaniała dziewczyna, dobrze nam się spędza razem czas – mówi Adam z tajemniczym uśmiechem.
źródło: pomponik.pl
Biografia Adama
Adam Kraśko ma 42 lata i pochodzi Podlasia, z Pasieczników Wielkich pod Hajnówką. Mieszka z rodzicami w parterowym domku. Za domem stoją budynki gospodarcze, w których rodzina Kraśków hoduje krowy, a za nimi rozciągają się pola. Adam Kraśko prowadzi 14-hektarowe gospodarstwo wraz z rodzicami i bratem. Na co dzień pracuje również w fabryce mebli przy taśmie produkcyjnej.
Przełomem dla niego okazał się być udział w programie „Rolnik szuka żony”. Produkcja okazała się być hitem. Adam Kraśko stał się więc gwiazdą. Ze wszystkim uczestników programu Kraśko ma najwięcej fanów na Facebooku. Jak zdradził w rozmowie z jednym z tygodników, w programie nie tylko szukał partnerki na całe życie, ale też zamierzał przełamać krzywdzące dla rolników stereotypy – chciał zerwać z wizerunkiem rolnika umazanego błotem od stóp do głów, niezbyt inteligentnego i bez szans na przyszłość.
Lecz choć Adam Kraśko nie znalazł miłości w programie „Rolnik szuka żony”, zdobył w nim wielką popularność. XFORT & Adam Kraśko nagrali wspólnie utwór disco – polo, który luźno nawiązuje do programu „Rolnik Szuka Żony”. Utwór nosi tytuł „Oj Aniu Aniu”. Tytuł wskazywał, że, jest to forma przeprosin wobec Ani, która w programie nieszczęśliwie się w nim zakochała.
źródło: mowimyjak.pl
Biografia Oli
Ola Ciupa ma 22 lat, pochodzi z Radomska. Ciupa jest wziętą fotomodelką. Świetnie odnajduje się także w roli prezenterki – możemy podziwiać ją w ITV. Ciupa w rozmowie z CKM wyznała, że myśli o karierze w branży muzycznej!
Jej wymiary: 88 – 62 – 88.
Aleksandra nie uznaje diet, woli przestrzegać zasad zdrowego odżywiania i regularne ćwiczenia fizyczne.
źródło: eska.pl